• +90 212 510 58 68
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

UTM Destek

Sophos wireless

 Kablosuz erişim noktalarımızla mükemmel kablosuz performans elde edersiniz. Bir dizi dağıtım senaryosuna ve bütçesine uygun form faktörlerine sahip iç ve dış mekanlar için modellerimiz var.
a-p-15-c-front.png
  • Giriş seviyesi ve kurumsal modeller
  • Masaüstü, duvar ve tavana montaj seçenekleri
Açık ortamlar için IP67 dereceli AP 100X
Kablosuz ağlarınızda olup bitenlere ilişkin fikir edinmek birçok IT yöneticisi için günlük mücadeledir. Sophos Wireless ile hangi kullanıcıların ve trafiğin en fazla bant genişliği kullandığını kolaylıkla tespit edebilir ve performansı artırmak için gerekli adımları atabilirsiniz.
Ziyaretçilerinize, yüklenicilerinize ve ağınızdaki diğer misafirler için kontrollü internet erişimi sağlayın. Günlük şifreyi veya zamana dayalı fiş kullanarak, konuk erişimini, kendi hizmet şartları ve marka bilinci oluşturma ile birlikte hotspot portalını görüntüleyecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Sorunsuz bir kullanıcı deneyimi için kurumsal düzeyde arka uç kimlik doğrulamasını kullanın.
Güvenilen ve güvenilmeyen AP'leri ağınızda veya yakınınızda sınıflandırın. Rogue AP Detection, kullanıcılarınızı kasa yaparak güvensiz bir ağa bağlanmaya çalışan 'kötü ikizler' gibi kimliğe bürünme saldırılarına karşı tehditleri tespit etmenize yardımcı olur.
Sophos Wireless ile ağınızı genişletmek, ek bir AP ekleme kadar kolaylaşır. Bulut tabanlı mimarimizin ölçeklenebilirliğini sonuna kadar kullanıyoruz, böylece ağınızı mevcut işletme gereksinimlerinize uydurabilirsiniz.