• +90 212 510 58 68
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

Güvenlik Duvarı ( Firewall )

Güvenlik Duvarı ( Firewall )

Güvenlik Duvarı ( Firewall )

Bilişim Sistemleri Güvenlik Çözümleri

Bilişim sistem uzman olarak nitelendirdğimiz arkadşlarımızın firewall güvenlik duvarı olmadan sistemlerini yönetmesi ve koruması günümüzün şartlarında oldukça zordur.Bilişim sistem uzman olarak nitelendirdğimiz arkadşlarımızın firewall güvenlik duvarı olmadan sistemlerini yönetmesi ve koruması günümüzün şartlarında oldukça zordur.

Kurumsal yapılarda Sistemin güvenliği içerden ve dışarıdan saldırılara karşı sistemin korunması için her firmanın elinin altında bulunması gereken güvenlik cihazları Türkiye şartlarında kobilerde kurumsal yapılarda oldukça kullanılmaya başlamıştır.

Nedir firewall(güvenlik duvarı) sorusuna kısaca şu şekilde örnekle özetlemek isterim. Minumum  50 kullanıcılı bir yapımız var dışa açılan portlar kullanıcıların hangi sitelere girecekleri hangi dosyaları mail olarak alacakları girilen sitenn firewall cihazının datasında güvenilir site mi yoksa zararlı bir sitemi karşıdan gönderilen dosyanın güvenilir mi yoksa zararlı mı kontrolleri sağlayan ayrıca birden fazla ağ oluşturabilen misafir wirelesi veya sitem wireless olarak grubu ayıran yapının kendisidir.