• +90 212 510 58 68
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

Logo Uygulama Danışmanlığı

Logo Uygulama Danışmanlığı

Logo Uygulama Danışmanlığı

Hizmetlerimiz

Logo uygulama danışmanlığı hizmetimiz

Logo ürünlerinden herhangi bir tanesini kullanmak isteyen ya da mevcut olarak bir Logo ürününü kullanan firmaların bu ürünlerden en yüksek verimi alıp doğru analizler yapabilmesi ve firmalarının geleceğine doğru karar verebilmeleri için doğru raporlar alabilmeleri için verdiğimiz hizmete Logo Uygulama Danışmanlığı adını vermekteyiz.

Uygulama danışmanlığı hizmetimizdeki amacımız Odak Bilişim bünyesinde bulunan her birisi kendi konusunda uzman ve sertifika sahibi iş arkadaşlarımızın bilgi birikimlerini kullanarak firmalara Logo'nun standarlarından uygulama danışmanlığı hizmeti vermektir.

İş arkadaşlarımıza ve müşterilerimize verdiğimiz önemin bilincinde olarak Logo danışmanlarının sertifkasayonlarını yapılması, eğitimlerinin düzenli olarak alınması hususunda yatırımlarımız düzenli olarak devam etmektedir.

Değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte firmalara sunduğumuz uygulama danışmanlığında müşteri memnuniyetini hizmetin odak noktası olarak belirlemiş bulunmaktayız.  Bu kapsamda şimdiye kadar tamamladığımız ve referanslar bölümünde görebileceğiniz tüm müşterilerimize ait projelerii başarı ile tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Odak Bilişim piyasadan edindiği deneyimlerini müşterileri ile paylaşarak müşterilerine özgün ve katma değeri yüksek çözümler sunmaktadır.

Gelecekte oluşabilecek talepler göz önünde bulundurularak Logo ürünlerinin firmaya kolayce entegre edilerek firmaların rekabet avantajı kazanmalarına, verimliliklerini artırabilmelerine olanak sağlayan uygulama danışmanlığı hizmetimizden yararlanmak isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Odak Bilişim olarak Logo Malzeme Yönetimi, Logo Satış Yönetimi, Logo Satın alma yönetimi, Logo Sevkiyat Yönetimi, Logo Finans Yönetimi, Logo Duran Varlık Yönetimi, Logo Resmi Muhasebe, Logo Üretim Yönetimi, Logo Maliyet Muhasebesi, Logo Planlama Yönetimi, Logo İnsan Kaynakları Yönetimi, Logo Tedarik Zinciri Yönetimi, Logo E-Flow İş Akış Yönetimi ve Mobil Uygulamalar alanında uygulama danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Odak Bilişim küçük ve orta ölçekli birçok firmaya Logo Yazılım çözümlerini tanıtmak, mevcut Logo uygulamalarını denetlemek için çeşitli danışmanlık hizmetleri de vermektedir.