• +90 212 510 58 68
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

Lisans Bakım Hizmetleri

Lisans Bakım Hizmetleri

Lisans Bakım Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Logo Ürünleri için Lisans Bakımı 

Logo, pazar ihtiyaçları, mevzuat değişiklikleri ile kullanıcılarından gelen geri bildirim ve talepler doğrultusunda 7 haftada bir sunduğu yeni versiyonlar ile ürünlerini sürekli geliştirerek kullanıcılarına daima güncel yazılımlar sunar.   Logo kullanıcılarının bu hizmetler ile güncellemelerden kesintisiz ve en ekonomik şekilde yararlanabilmeleri için Logo Enterprise Membership (LEM) sözleşmesini sunmaktadır.

Bu uygulama ile Logo, kullanıcılarının her zaman uygun fiyata en güncel yazılımı kullanarak hem günümüzün finansal ve yönetimsel standartlarını yakalamalarını  hem de mali ve finansal mevzuata uyum sağlamış bir yapıda olmalarını desteklemektedir. Logo ürünlerinde yapılan tüm güncellemeler, mevzuatla ilgili değişiklikler ve hata giderici sürümler sadece LEM sözleşmesi kapsamındaki kullanıcılara sunulmaktadır.

Sürekli gelişen teknoloji, yasal yenilikler ve en önemlisi kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda eklenen yeni özellikler ile her zaman en güncel iş çözümlerini sunan LEM hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

LEM Nedir?

Günümüz dünyasında yazılım, teknoloji ve buna bağlı iş süreçleri sürekli gelişmektedir. Şirketler için uzun vadede yazılımın getirisinin yüksek olması ancak sürekli olarak yazılımın güncellenmesi ve yeni özelliklerin eklenmesi ile sağlanabilmektedir. Bu durum da, şirketlerin günümüzün finansal ve yönetimsel standartlarını yakalayabilmeleri için güncel iş ve süreç modelleri ile donatılmış desteğe duydukları ihtiyacı artırmaktadır.

Logo olarak kullanıcılarımızdan gelen bu ihtiyaçları karşılamak için karşılıklı ve uzun süreli güven esasına dayanan LEM (Logo Enterprise Membership) uygulamasını kullanıcılarımıza sunuyoruz. Kullanılan yazılımdan en üst düzeyde fayda elde edilebilmesi için; geniş bir geliştirme, destek ve danışman ekibi ile çalışıyoruz.

LEM; güncel Logo ürün kullanıcılarının, yeni geliştirilen ve ayrı modül olarak satılmayan özelliklerden ve değişikliklerden 1 yıl boyunca bedelsiz olarak yararlanmalarını sağlayan bir üyelik sistemidir.

Diğer Lisanslama Hizmetlerimiz

Günümüz bilişim dünyasında, son kullanıcılara ait bilişim ürünlerinin standart fonksiyonlarının kullanılması, karmaşık gibi görünen network ve sunucu sistemlerinin düzenlenmesi, mevcut sunucuların sanallaştırılması, yedekleme sistemlerinin doğru ve hatasız olarak çalışabilmesi, güvenliğin sağlanması, CRM müşterim ilikilerinin yönetilmesi, firma dokümanlarının yönetilmesi ve diğer tüm işlemleri için farklı yazılımlar kullanılmaktadır. Çok farklı marka ve özelliklerde bulunan lisansların takip edilmesi, ilgili yazılımların güncellenmesi gibi işlemleri Lisans Bakım Hizmeti adı altında firmalara sunmaktayız. 

Lisans Bakım Hizmeti ile firmaların doğru lisanslama yapmalarını sağlayarak toplam sahip olma maliyetini düşürmek ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmaların kullandığı yazılımların envanter kayıtlarının tutulması ve etkin bir şekilde yönetilebilmesi için iletişim sayfamızdan bulunan adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.