• +90 212 510 58 68
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

Logo Hizmetleri

Logo Hizmetleri

Logo Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Logo Ürünkeri İçin Hizmetlerimiz

Logo Kullanan firmalara Logo eğitimi, Logo teknik desteği, Logo uygulama danışmanlığı, Logo iş analizi, Logo özel yazılım hizmetleri, Logo arayüz uyarlama hizmeti, Logo özel rapor tasarımı gibi hizmetler sunmaktayız. Logo ürünlerinin standart özelliklerinin geliştirilmesi, ilave yazılımlar yapılması, Logo ile entegre olarak çalışacak üçüncü parti yazılımların web servis aracılığı ile entegrasyonunun sağlanması gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Hizmetlerimiz uzaktan destek, yerinde destek ve telefonla destek şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Logo ürün ailesine ait yazılımların hatasız ve etkin bir şekilde kullanılması için destek hizmetlerimizden farklı olarak eğitim hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bunun için Logo kullanıcıları, bizden Logo çözümleri hakkında yerinde/yerimizde eğitim hizmeti alabilmektedirler. Eğitim kişisel olarak verilebildiği gibi belirli bir guruba ya da kurumun tüm çalışanlarına verilebilmektedir. 

Firmaların bizden talep ettiği ,destek, eğitim, uyarlama, entegrasyon vb.. işlerde konusunda uzman ilgili sertifikaya sahip çalışma arkadaşlarımız görevlendirilmektedir. 

Büyük çaplı projelerde konusunda uzman çözüm ortağı olarak çalıştığımız kişi/kurumlardan ayrıca hizmet almaktayız.

Logo ürünleri ile ilgili olarak ücretsiz olarak destek almak isterseniz hazırladığımız www.logohizmetmerkezi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Logo e-devtet ürünleri olan Logo e-Fatura, Logo e-Defter, Logo e-Arşiv ve Logo e-Mutabakat yazılımları için bizden uygulama danışmanlığı, teknik danışmanlık ve müşavirlik hizmeti alabilirsiniz. Logo e-devlet ürünlerinin desteği, sık sorulan soruları ve püf noktaları gibi ihtiyaçlarınız için ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz www.logoefaturadestek.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Frmanızın ihtiyacı olan Logo ürünleri hakkında destek, eğitim gibi konularda bilgi almak için bizimle iletişim sayfasından bulunan telefon numaramız, adresimiz, e-mail adresimiz üzerinden iletişimde bulunabilirsiniz.

Logo ürünlerinin satış öncesi doğru ürün konumlandırılmasını yapmak için demo yapılması, bilgilendirme toplantıları gibi konularda ücretsiz olarak ve müşteri yerinde hizmet vermekteyiz.