PA-220, port, şifreleme (SSL veya SSH) veya kaçınma tekniğinden bağımsız olarak herhangi bir uygulamayı tanımlar ve portu değil uygulamayı, tüm güvenli etkinleştirme politikası kararlarınızın temeli olarak kullanır: izin ver, reddet, zamanla, denetle ve trafik şekillendirme uygulayın. Ayrıca, politika kontrolü, tehdit adli tıp veya özel Uygulama Kimliği gelişimi için tanımlanmamış uygulamaları kategorilere ayırır.
Herhangi bir yerde, herhangi bir yerde güvenlik politikalarını zorunlu kılar
PA-220 Windows üzerinde çalışan yerel ve uzak kullanıcılara tutarlı politikaları dağıtmak sağlayan ® , MacOS ® , Linux, Android ® veya Apple ® iOS platformları. Microsoft ® Active Directory ® ve Terminal Hizmetleri, LDAP, Novell ® eDirectory ™ ve Citrix ® ile aracısız bir entegrasyon elde edersiniz ve güvenlik duvarı politikalarınızı 802.1X kablosuz, proxy, ağ erişim kontrolü ve diğer kullanıcı kimliği kaynakları ile kolayca entegre edebilirsiniz.
Bilinen ve bilinmeyen tehditleri önler
PA-220, yaygın tehdit-saldırı taktikleri ne olursa olsun, tüm limanlarda, istismarlar, kötü amaçlı yazılımlar ve casus yazılımlar da dahil olmak üzere bir dizi tehdidi engeller. İşle ilgili olmayan web sörfünü güvenli bir şekilde etkinleştirmek için dosyaların ve hassas verilerin izinsiz aktarımını sınırlar. Ayrıca bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tanımlar, yüzlerce zararlı davranışı temel alarak analiz eder ve daha sonra otomatik olarak koruma oluşturur ve sunar.

PA-220
500 Mbps güvenlik duvarı çıktı 1
150 Mbps Tehdit Önleme Çıkışı 2
100 Mbps IPsec VPN çıkışı
64.000 maksimum oturum
Saniyede 4,200 yeni oturum 3
1.000 IPsec VPN tüneli / tünel arabirimleri
3 sanal yönlendirici
15 güvenlik bölgesi
Maksimum politika sayısı 500

1. App-ID ve günlüğe kaydetme ile ölçülen Firewall verimi, 64KB HTTP işlemlerini kullanarak

2. Uygulama-Kimlik, IPS, antivirüs, anti-spyware, WildFire ve günlüğe kaydetme özellikli, 64KB HTTP işlemlerini kullanan Tehdit Önleme verimi

3. 1-byte HTTP işlemlerini kullanarak, uygulama-geçersiz kılma ile saniyede yeni oturumlar ölçülür