• +90 212 510 58 68
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

UTM Destek

Fortinet 30E

FortiGate giriş seviyesi yeni nesil güvenlik duvarları, siber saldırılara karşı kompakt ve uygun fiyatlı bir çözümde korunmak için gelişmiş güvenlik ve ağ yeteneklerini birleştiren sınıfının en iyisi ağ güvenlik cihazlarıdır. Bu güvenlik duvarları, çip üstü sistem (SOC) güvenlik işlemcileri ile özel olarak üretilmiştir ve endüstrinin en iyi IPsec VPN'i, tehdit koruması ve SSL denetim performansını sunar.
Yerleşik SD-WAN yeteneklerimiz, kurumsal şubelerin bulut ve dijital dönüşüm sağlamak için trafiği dinamik olarak birden çok konuma dağıtmalarını sağlar. SaaS uygulamalarına doğrudan İnternet erişimi sağlayarak üretkenliği artırmaya ve pahalı MPLS hatlarının yerini almaya yardımcı olur.
Daha kolay yönetim için FortiCloud, FortiGate giriş seviyesi cihazları için sıfır dokunuşlu dağıtım, bulut yönetimi, genişletilmiş günlük kaydı ve yapılandırma seçenekleri sunar. Tek bölmeli cam yönetimi, bir veya daha fazla güvenlik cihazı ile kullanılabilir.Başlangıç seviyesi için ideal cihazdır.Şubeler ile merkez arasında bağlantınızı güvenli hale getirecek fortinet 30 e başlabgıç olarak ideal çözüm sunmaktadır.

Fortinet 30 E içerik 


adsl vdsl metroethernet gibi wan yapılanmasına uygundur.
Fortinet 30E ürünü tavsiyemiz maksimum 25 kullanıcı için uygun olduğunu düşünmekteyiz.
Ipsec vpn bağlantılarını destekler.
Port Yönlendirmeleri destekler.
Sd-wan teknolojisini destekler.
içindeki veritabanı günceldir.
Fortinet 30e tls 1.3 destekler.
fortinet 30e firewall 950mbps destekler.
fortinet 30e 300mbps ips destekler.
fortinet 30 e 150 mbps koruma destekler.
fortinet 30 e 1 konsol 1 wan 3 lan girişi mevcuttur.