• +90 212 510 58 68
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

Destek

Bitdefender antivirus

Bitdefender, son 5 yıldır endüstrinin en iyi algılama oranına sahip
Dünya çapında 500 milyon sistem Bitdefender güvenlik yazılımını çalıştırıyor. Bitdefender, en yeni tehditleri bile size herhangi bir soruna neden olmadan önceden tahmin etmek, tespit etmek ve anında engellemek için gelişmiş Yapay Zeka ve diğer devrim niteliğindeki teknolojileri kullanır.
Sisteminize ışık tutun
Dijital cihazınızın tüm potansiyelini keşfedin. Bitdefender minimum kaynak kullanırken, optimizasyon araçlarımız bilgisayarınızın açılış süresini ve genel performansını artırabilir.
Tüm yeni ve mevcut tehditlere karşı güvende
Çevrimiçi olarak daha fazla zaman geçirmek sizi çok sayıda siber saldırıya maruz bırakabilir. Bitdefender'ın çok katmanlı koruması belgelerinizi, resimlerinizi ve videolarınızı fidye yazılımı ve kötü amaçlı yazılımlar dahil olmak üzere bilinen ve ortaya çıkan tüm tehditlere karşı korur.
Bitdefender Antivirus Plus 2020 Reviews 2021: Details, Pricing, & Features  | G2

Bitdefender
Anti-Phishing koruması
Çevrimiçi dolandırıcılıklar artıyor, ancak gelişmiş kimlik avı korumamız sizi kolayca tehlikeden uzak tutuyor. Bitdefender, parolalar veya kredi kartı numaraları gibi finansal verileri çalmak için güvenilirmiş gibi görünen web sitelerini koklar ve engeller.

Bitdefender
Güvenli çevrimiçi bankacılık
Çevrimiçi alışveriş yaparken ödemenizi koruyun veya dolandırıcılığı önlemek için işlemlerinizi güvence altına alan benzersiz, özel bir tarayıcı aracılığıyla bankacılık işlemlerinizi yapın.


İnternette gezinirken hızlı, anonim ve güvenli
Bitdefender VPN ile web'de gizlilik konusunda endişelenmeyi bırakabilirsiniz. Tüm İnternet trafiğini şifreleyerek çevrimiçi varlığınızı korur. Wi-Fi bağlantısı kullandığınızda banka bilgilerinizi, parolalarınızı ve indirmelerinizi bilgisayar korsanlarından koruyun.